Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zęby szczerzą, wszędzie włażą, co potrafią nam pokażą III-IV 2011
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-11-15, 20:09   #21
izunia233
Zadomowienie
 
Avatar izunia233
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 1 475
Dot.: Zęby szczerzą, wszędzie włażą, co potrafią nam pokażą III-IV 2011

Nika fajny ten kombinezon tyle, że musisz się zastanowić w co będziesz ubierała dziecko pod spód. Bo jak np będziesz chciała założyć dres to nie wiem czy maluszkowi nie będzie za ciasno.

Cytat:
Napisane przez kwartalinka Pokaż wiadomość

Izunia możesz nas dopisać na pierwszą stronę? wyślę Ci na pw info
Ada to specjalnie dla Ciebie
kombinuj z tym komputerem i wracaj
Pewnie, wyślij to dopiszę. Co do podziału to jak najbardziej sprawiedliwy

Cytat:
Napisane przez agus235 Pokaż wiadomość
Witamy się i my w kolejnej części po dłuższej nieobecności
Igor rosnie jak na drożdżach waży juz ok 9500 nadal jest karmiony piersią i nadal bezzębny
Waszym dzieciaczkom gratuluje postepów rozwojowych i kolejnych ząbków
A i postaram się w tej części wiecęj udzielac

---------- Dopisano o 20:44 ---------- Poprzedni post napisano o 20:40 ----------

Mam pytanie do mam które karmia piersią ale zaczęły podawać mm które mleko podałyście poczatkowe czy następne dziekuje za odpowiedź
Witamy No to też masz już niezłego klocuszka. Jak te nasze dzieciaczki szybko rosną, eh...

Cytat:
Napisane przez marta_27 Pokaż wiadomość
doczytałam
dziewczyny u nas albo zęby idą albo mamy skok. od 3 dni po południu mamy mega marudę, ciągle jęczy i stęka. do 16 jest super, uśmiechnięty i wesoły a po południowej drzemce załącza się opcja maruderstwa. pomijam już problemy ze spaniem, bo wierci się jakby miał w d.upce robale.
Marta moim zdaniem to raczej nie zęby bo mały marudził by też w ciągu dnia a nie dopiero ok 16. Może faktycznie jakiś skok albo po prostu jest zmęczony codziennymi bodźcami a tym bardziej, że macie problemy ze snem.

Maja wykąpana o 21 poszła spać. Wieczór dla nas hehe
__________________
04.07.2009 r Powiedzieliśmy "TAK"

03.05.2011 r Majeczka jest już z Nami

url=http://pierwszezabki.pl] http://s2.pierwszezabki.pl/047/0471299c0.png?5880 [/url]
izunia233 jest offline Zgłoś do moderatora