Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mam "prawko", a strasznie boję się jeździć! :(
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-07-24, 23:35   #2586
awgusta
Та еще штучка ^^
 
Avatar awgusta
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: To tu to tam (:
Wiadomości: 2 405
Dot.: Mam "prawko", a strasznie boję się jeździć! [emoji20]

Cytat:
Napisane przez comablack89 Pokaż wiadomość
Nie mam stałej trasy. Taka pojawi się we wrześniu kiedy to dziecioki do żłoba bede wozić. Mieszkam w jednym z największych miast i tutaj jazda to serio spina bo multum aut i każdy gdzieś się spieszy + korki, ktore wzbudzaja totalnie nerwowość
Muszę ogarnąć cos z ta jazda niedzielna, ale na sama myśl mam zawroty głowy i czuje paraliż.
Na dniach bede miała zmieniane auto na inne i w automacie to możliwe, ze bedzie dużo łatwiej [emoji1782]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Już będziesz miała łatwiej z automatem. To przecwicz sobie trasę z domu do żłobka i z powrotem. Najpierw jedną drogę później spróbuj inną trasę do żłobka,żeby sobie ćwiczyć i sie nie nudzić.
Współczuję tego ruchu,ale jak pocwiczysz sobie tę drogę w niedziele to w czasie duzego ruchu bedziesz pewniejsza i bedziesz wiedziała jak jechać.Ruch noe zniknie a jechać jakoś trzeba.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Не строю в душе из себя недотрогу и честно добавлю, характер-не мед. Вчера черный кот уступил мне дорогу и сплюнув три раза поперся в обход!
awgusta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując