Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Uczulona na kwasy ? Co robić teraz !! ??
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-04-29, 16:22   #1
Judy_tka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 116
Question

Uczulona na kwasy ? Co robić teraz !! ??


No więc moim problemem jest to, iż chyba jestem uczulona na kwasy a mam problem.
Ale zacznijmy od tego uczulenia:
Chciałam stosować sobie AD, więc zakupiłam opakowanie. Przy nałożeniu skóra strasznie mnie swędziała i szczypała no, ale stwierdziłam, że to normalne (z tego co pisze na ulotce) więc następnego dnia też użyłam. Używałam przez 3 tygodnie. Moja skóra go nie toleruje widocznie a jedyne, co zrobił na plus to spowodował wysyp (no, czyli te oczyszczenie niby). A to co spowodował na minus to jest straszne… Mam wypieki na policzkach (takie jakby rumieńce) i wiem, że to przez AD bo przed zastosowaniem tego NIE MIAŁAM !! No i najgorsze… Miałam przy nosie (tzn. tak pod) na nosie, tak jakby trochę pod oczami i na brodzie plamy takie jakby pomarańczowe plamy (no przebarwienia). I nie wiem co z tym zrobić! Więc: mam teraz tydzień wolnego i chcę się wybrać do dermatologa, ale boję się, że go nie będzie i będę musiała potem iść a chce się jakoś normalnie w szkole pokazać a nie jak jakaś łuszcząca się cebula ! Więc chcę iść do dermatologa medycyny estetycznej. Jak myślicie, co on mi zrobi i co przepisze, jaka będzie kuracja? Proszę was o pomoc, czym ewentualnie jeszcze podleczyć się przez ten tydzień?
Judy_tka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując