Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Z Czerwonego na brąz?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-12-17, 19:29   #75
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Ratunku! Z brązu wyszedł czerwony!

Cytat:
Napisane przez Becikp Pokaż wiadomość
Maszbracje chyba nalezy wyplukac najpierw bo jak teraz pofarbuje to pewnie nowa farba nie bedzie sie trzymac i splucze sie szybciej. Jak dlugo srednio musze czekac do odpowiedniego by wyplukac ten kolor? Po pierwszym razie juz chyba po trzecim myciu malo co z niej zostalo tylko przy skorze glowy sie trzymala. Jakie farby i numerki bys mi kochana polecila ? Oczywiscie tez od razu prosze o rade co do odrostow. Wiesz moze jakich kolorow musze sie spodziewac podczas wyplukiwania? Pozdrawiam cieplo
Kochana, czerwony prawie zawsze schodzi do rudego, więc myślę że i w tym przypadku nie ma powodu by było inaczej. Ja bym poczekała aż zrobi się właśnie taki spokojny rudy a potem położyłabym na przykład coś z gamy rudości majirel, myślę że 8.4 lub 8.43 będzie najbliżej. Do tego oxydant 3% jeśli ma być ciut ciemniej i spokojniej, na 6% wyjdzie nieco żywiej.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.

---------- Dopisano o 20:29 ---------- Poprzedni post napisano o 20:28 ----------

A. Co do odrostów- musiałabym znać naturalny kolor. Jak dotychczas traktowała je fryzjerka? Rozjaśnienie, od razu farba?

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując