Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - kolorówka Bobbi Brown
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-09-25, 05:28   #1924
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Kusisz tym la mer, ale doczytałam że masz suchą cerę. Ciekawe czy na mieszanej by się sprawdzil. W ogóle w Polsce najjasniejszy dostępny to 02 ivory?

Ja lubię teint idole ultra, ale mam stara wersje i ostatnio ktoś na wizażu pisał że w nowej formule jest gorszy...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Z tego co się zdążyłam zorientować nowy la mer ma kolory podzielone tonacjami, na ciepłe neutralne i chłodne. Ja mam trójke cream i jest to odcień bardzo jasny i żółty
Nie wiem czy 1 porcelain jest dostępny w polsce ale ze swatchy wynika , że jest bardzo bardzo jasny bo wydał mi się dużo jaśniejszy niż cream a ten to już bardzo jasny kolor

---------- Dopisano o 06:22 ---------- Poprzedni post napisano o 06:20 ----------

Cytat:
Napisane przez KZag Pokaż wiadomość
Uhh, to źle. Czekam na Loyd
Ja też za duzo kompaktów nie miałam ale Bobbi mam także pytaj
( nie wiem czy on się nada na korektor)

---------- Dopisano o 06:28 ---------- Poprzedni post napisano o 06:22 ----------

N
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Pasuje Ci jakiś kolor z niego? Jak tak, to zazdraszczam

Power Fabric na początku wyglądał u mnie a potem zaczął przesuszac i sie skończyło

Nie wiem jak sie ten korektor nazywa, ale w katalogu aktualnym Douga był na stronie.

U nas nie widziałam podkładów Forda stacjo
Tak na styk pasuje....tzn nie pasuje ale bardzo sie nie odcina
Lancome nie ma dla mnie odpowiedniego koloru

Toma Forda stacjonarnie w Polsce chyba także nie widziałam albo tego nie pamiętam, szkoda bo to fajne kosmetyki, tzn we większości bo moim zdaniem znaczna część szminek , zwłaszcza te wszystkie metaliczne ect są po prostu okropne....


Power fabric niestety dla mnie jednak za suchy, a teraz gdy nadciąga sezon grzewczy to już wgl będzie się działo z moją cerą
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując