Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-06-08, 17:01   #3721
razdwapiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 3 374
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Pierwszy taki urlop w życiu.

Mam nadzieję, że będziesz zadowolona z zakupów. Dla mnie Insight to było jakieś włosowe objawienie, naprawdę super marka a raczej mało znana. Jak mi się skończy któryś z szamponów (używam 2 na zmianę) to pewnie któryś od nich wypróbuję. A jakie są Twoje typy jeśli chodzi o szampony?

Czyli nie tylko ja mam problem z tym matującym podkładem... U mnie też o niebo lepiej wygląda kryjący, rewelacyjnie wtapia się w skórę i jest mega trwały, ale muszę uważać na ilość jaką nakładam na buzię. Oszczędnie nałożony robi mi na twarzy efekt photoshopa. A próbowałaś może rozświetlającego? Zerknę na ten pędzelek.

Dzisiaj zobaczyłam post Pixie na instagramie, że brakuje im jednego składnika do formuły AG i będzie wycofana kiedy już pójdą im całe zapasy. Formuła MLB za to przejdzie zmianę składu. Obecnie można kupić refille ze zniżką -40% z tej okazji. I pewnie bym się rzuciła, ale właśnie jestem na etapie leczenia czoła po kilku użyciach ich podkładu. Chyba schowam go na naprawdę wyjątkowe okazje. Może po zmianie składu będzie mniej szkód robił...
__________________
razdwapiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując