Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-06-09, 07:48   #3725
razdwapiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 3 374
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Chyba za mało czytam blogów. Bo o Insight dowiedziałam się od koleżanek, które były na targach kosmetycznych ze 4 lata temu. A potem nie widziałam ich na blogach, ale faktycznie nie za dużo czytam na internetach, jedynie to co mi się pokaże na insta. Jeśli chodzi o szampony to u mnie właśnie ciężki temat, muszę bardzo uważać bo większość mnie przesusza, teraz tylko NS i Anwen używam...

No ja właśnie się zastanawiałam co w tym podkładzie mnie może zapychać w ogóle... I nie wymyśliłam co to może być. Ale po demakijażu cała twarz jest taka nie za fajna, nie czuję się po Pixie tak świeżo jak po Ecolore czy LL. Choć 3 lata temu po użyciu próbek Pixie byłam zauroczona, może wtedy też skład był inny.

A ja właśnie kupiłam ten rozświetlający podkład, bo ciekawość mnie zżera. Podobno jak na taką formułę nieźle kryje, może to będzie mój strzał w dziesiątkę. Jak nie, to będę go dawać pod oczy tak jak AM często radzi. A tego pudru używasz jako punktowego rozświetlacza czy na całą buzię?
__________________
razdwapiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując