Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-06-12, 20:45   #3729
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez razdwapiec Pokaż wiadomość
basiago, właśnie o tym szamponie myślałam tak na pierwszy ogień.

Biolaven znam i zużyłam swego czasu ze 4 butelki. Teraz już nie działa na mnie zbyt dobrze. Strasznie uwrażliwiła mi się skóra głowy, łatwo o podrażnienia, przesuszenia, a jednocześnie zdarzają mi się okresy silnego przetłuszczania u nasady... Do tej pory chyba nic mi tak nie pomogło jak NS, ale już mi trochę wieje nudą (typowa baba ze mnie).

U mnie wczoraj i dziś na twarzy AM rozświetlający i jestem zaskoczona tym, jak ładnie ten podkład wygląda. Krycie jest minimalnie mocniejsze od LL, jest leciutki, nie wchodzi brzydko w pory, trzyma się calutki dzień na miejscu. Bałam się tych opisywanych wszędzie drobin, ale wcale nie ma tragedii, praktycznie ich nie widzę. W słońcu coś tam błyszczy, ale to podobny efekt jak w AG Pixie.

A te szampony z Insight pozostawiaja wlosy w fajnym stanie? Bo rozumiem, ze Ty poszukujesz szampony bardziej pod katem tego zeby nie podraznialy skalpu?



Niestety, ale stwierdzam, ze nuda jest wrogiem dobrego Bo ja oczywiscie tez jak typowa baba - mam swoje hiciarskie kosmetyki, ale i tak po jakims czasie kusi mnie by wyprobowac cos nowego. I to kuszenie konczy sie tym, ze pozniej taki kosmetyk stoi, zuzywam w jakis zmodyfikowany sposob, a i tak wracam do swoich ulubiencow Dlatego juz bardzo ostroznie podchodze do jakichkolwiek testow.Wczoraj przyszly mi maski Insight i na dniach bede testowac


Co do mineralow , to ja teraz wygrzebalam ze swoich zbiorow Lucy Minerals , ladnie sie utrzymuje na twarzy w te upaly. Ale nie myslalam, ze Creamy Olivie bedzie taki jasny ( troche juz mi sie odznacza od reszty ciala twarz) a az tak sie nie opalilam jeszcze. Myslalam, ze to odcien typowy na lato bedzie
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując