Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-06-30, 19:04   #3745
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Nie mam nic do mniejszej pojemnosci z AM, wrecz przeciwnie :P Im szybciej sie koncza tym potencjalnie lepiej. Z mineralami tez jest taka kwestia, ze formula ktora przez jakis czas sie sprawdzala po jakims czasie moze przestac , wiec tez te mineraly nie leza tyle.Jak patrze w jakiej ilosci mam rozne bigi po 8-9 g i praktycznie minimalne szanse na ich zuzycie to glowa mnie boli :P



Ale tak sobie mysle, ze chyba AM zostanie ze mna na dluzej. Podklad kryjacy super sie sprawdza, nie zapycha przy dluzym uzytkowaniu, udalo mi sie znalezc idealny odcien na okres jesienno-zimowy, na okres letni tez, ladnie wyglada i ladnie sie trzyma caly dzien. Jak dodam do tego jeszcze puder matujacy to juz w ogole efekt mega wylagdzenia bez efektu maski. I w sumie tak mysle, ze nawet jakbym chciala zmian to i tak juz wyczerpalam marki do testowania
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując