Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-07-13, 23:03   #3749
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez sand Pokaż wiadomość
uzupełniam jeszcze refille Pixie na zapas, podkład AG jest moim ulubionym ale chciałabym wypróbować też coś innego - macie może pomysł w jakie odcienie celować w Lily Lolo i Clare Blanc jeśli używam Pixie: Warm muffin lub soft dream, zimą Light sunset? Ciepły żółtek wpadający w oliwkę z neauty używam Golden medium light. Miałam kiedyś próbki LL i CB i pasowały mi formuły latem tylko z odcieniem muszę chyba trafić

EDIT: mialam z CB odcień 550 ale jest za mało żółty. Z LL myślę nad Popcorn, ewentualnie Butterscot..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja Ci niestety nie pomoge, poniewaz celuje w kompletnie inne odcienie i ciezko cos wtedy doradzic. Moge tylko napisac z LL zebys nie celowala w Warm Peach , bo jest bardzo jasny I ogolnie te wszystkie odcienie do poziomu jasny mozesz odpuscic, bo one sa naprawde jasne. Natomiast mysle, ze Popcorn moze Ci przypasowac, bo to taki typowy zoltek, ale nie wiem jak z zielonymi tonami
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując