Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-07-13, 23:11   #3750
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez razdwapiec Pokaż wiadomość
U mnie wraz z początkiem urlopu nastąpił początek przerwy od maziania. I chyba tego właśnie potrzebowała moja skóra, właśnie zamówiłam jeszcze kilka rzeczy z BU żeby skupić się w 100% na pielęgnacji i odbudować to wszystko co mi się porobiło przez prawie rok ciągłego chorowania.

Jestem już pewna w 100%, że Pixie mnie zapycha... Jakiś czas zajęły mi próby, potem leczenie tego co mi się wydarzyło na czole i już wiem, że nawet ich primer zrobił kuku. Tylko co ja teraz zrobię z tymi słojami... No ale trudno, przynajmniej już wiem.

A co zamowilas z BU? Ja z BU przerzucilam sie na mazidla, bo zauwazylam, ze te zestawy z mazidel lepiej na mnie dzialaja i mam widoczne efekty, a zBU to tak roznie. No i w BU troche drozej.



Ja tez mam ten sam problem z Pixie. A w sumie tak jak pisalam wczesniej z AM wszystko mi odpowiada jezeli chodzi o podklad kryjacy, pudry. Nic mnie nie zapycha, kolory tez znalazlam odpowiednie, najczesciej po niego siegam. Jedynie co to super odcien z Pixie mialam na zime - Dune i Dew Kiss ladnie twarz ozywial ten creamy cos tam. Ale chyba najrozsadniej byloby sie tego pozbyc i poczekac ena zmiane formuly i potestowac probki.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując