Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Początkujące włosomaniaczki :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-07-22, 21:53   #348
_Fanaberia_
Raczkowanie
 
Avatar _Fanaberia_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 315
Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

Cytat:
Napisane przez Amalia1989 Pokaż wiadomość
A jakie proteiny Twoje włosy dopuszczają?

---------- Dopisano o 22:35 ---------- Poprzedni post napisano o 22:34 ----------


Ja o urynoterapii nawet nie myślę. A drożdzy pić nie będę, bo nie lubię się zmuszać. Co najwyżej mogę je w tabletkach przyjmować.

---------- Dopisano o 22:37 ---------- Poprzedni post napisano o 22:35 ----------


Ja mam Rossmanna w niedużym mieście i widziałam tam olejki, które stoją na wysokości oczu, tam gdzie balsamy.

---------- Dopisano o 22:38 ---------- Poprzedni post napisano o 22:37 ----------

Ja kupuję Marion w małej hurtowni samoobsługowej, ale widziałam go też w drogerii Natura.

---------- Dopisano o 22:40 ---------- Poprzedni post napisano o 22:38 ----------


W Biedronce jest olej z pestek winogron - 1l za 13 zł, olej lniany i olej z oliwek. Ja swój olej z pestek winogron kupiłam w Biedronce.

---------- Dopisano o 22:42 ---------- Poprzedni post napisano o 22:40 ----------

Olej ma napis Fairway.

Hmm, mam wrażenie, że tam patrzyłam, ale teraz już sama nie wiem. To było miesiąc temu. O, wiem gdzie jest niedaleko (a przynajmniej była) Natura, to zobaczę przy okazji co tam w ogóle za fajności mają.

Ja kupiłam olej z pestek winogron też litr za 13zł, w Realu, ale w Carrefourze był ten sam i w tej samej cenie. W ciemnej, ładnej, pękatej dość butelce, jakiś włoski chyba Nie pamiętam nazwy teraz.
__________________


Zapuszczam - 63cm............70cm
Skrzypokrzywa: 24.07 - 14.08
_Fanaberia_ jest offline Zgłoś do moderatora