Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Początkujące włosomaniaczki :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-07-22, 22:21   #355
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

Cytat:
Napisane przez susuanne Pokaż wiadomość
Jestem przeciwniczką tych niektórych dziwnych pomysłów blogerek :d
ja też
Cytat:
Napisane przez susuanne Pokaż wiadomość
Myślę, że wlewanie w siebie drożdży bezpośrednio na pewno odbija się jakoś na organizm
Jak czasami patrzę na te wymysły włosomaniaczek... Odżywki dla kulturystów dodawane do masek to mój faworyt...
o matko o tym to nie słyszalam
Cytat:
Napisane przez Mahdab Pokaż wiadomość
Ja nakladam jedwab niemal na cale wlosy, ale ja nie mam problemu z obciazeniem. Jest seria Joanny z jedwabiem, moze ona by ci przypasowala?
ja sobie w dloniach rozcieram i miziam wlosy na całej długości
Cytat:
Napisane przez barylka666 Pokaż wiadomość

Ja polecam na końcówki jedwab CHI,dobrze zabezpiecza i wygładza włosy, ładnie pachnie choć na włosach go nie czuć, jest meega wydajny i kosztuje około 5-6 zł
tez go uwielebiam ale ten z Green Phamracy tez jest na równi z nim,


Cytat:
Napisane przez Roslina xD Pokaż wiadomość
Ś

Niestety to wszystko wymaga czasu Dlatego nie polecam basenu jako wf na studiach miałam po nim 1h przerwy i nie mogłam się ogarnąć, więc nie myłam głowy (wiem, wiem.. ) a chlor sobie wsiąkał Nie chcę pamiętać swoich włosów z tego okresu.
blee az mi się suszarki basenowe przypomniały u mnie na basenie jednym był zakaz swoich suszarek ( wiec w rezultacje w większości dni wychodzilam z mokra glową ) a na drugim woda byla taka okropna, ze odpuścilam
Cytat:
Napisane przez _Fanaberia_ Pokaż wiadomość
No w ten sposób to ma sens Ale tym sposobem już mnie nie stać, więc pomysł chowam do szuflady na lepsze czasy.
Muszę obczaić która z koleżanek się bardziej włosami interesuje. Z jedną ostatnio omawiałam żel lniany, ale coś się nie odzywa. [COLOR="Silver"]
l:
kup sobie z Green Pharmacy dostepny w Naturze.
Albo przy okazji jakiegoś zamowienia maskowego zamów

ja ostatnio zrobiłam zapas masek i dwa jedwabie przy okazji wzięłam
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora