Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-09-20, 07:53   #16
MiliTu
Wtajemniczenie
 
Avatar MiliTu
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 2 005
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Dzień dobry !!!

arletka1313 o to szybko chrzciny robicie . Ale może i lepiej ja tam też bym się nie bawiła w gotowanie i sprzątanie. Teraz podobny koszt zrobić gdzieś poza domem i się nie bawisz tam. .

mysia1986 no wielkie brawa za cyca! Dumna z Was jestem strasznie ! Daj znać jak tam nasz Bąk z wagą oby ten humor utrzymywał się dalej !

Lila_27 u mnie też zimno jakoś ja tam wolę jak jest ciepło. Nie jestem jak Ruda.

RudaEwcia25 no właśnie Ty byś się w UK odnalazła. Ja tam nigdy ! Cieplolubna jestem i już! Z testem to nas zameczysz. My ty tak czekamy !

89migotka cieszę się przeogromnie Kochana że wszystko tak wyszło. No i dziewczynka ! Aaaaa bosko ! Rośnijcie zdrowo. Dbaj o Was! Buziaki !

b a r b a r a to mi możesz wpisać już Stasia i Marysię. Te dzieciaki mi nie uciekną mam nadzieję!

Karolina ja jestem chyba najświeższa na wątku- i zdecydowanie warto poczytać nasze historie. Niektóre są naprawdę bardzo trudne a inne tak mega pozytywne ! Poświęć trochę czasu i sama zobacz

PannaMagda a ta jak huragan - wpada i wypada :p

iza243 jak się czujesz ? Leżycie ? Ktoś Ci pomoże przy Domim ?

A mnie dziś coś brzuch boli i już schiza jest .... norma. Tak bym chciała już czwartek i wizytę.
Mam też mega problem z oddychaniem od jakiegoś czasu. Z Jasiem też miałam ale nie aż tak. Tak mam naczynia w nosie spuchniete że nie ogarniam ! No to ponarzekalam

Buziole !
MiliTu jest offline Zgłoś do moderatora