Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze blogi kosmetyczne - cz. IV
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-19, 20:23   #3500
greatdee
Wtajemniczenie
 
Avatar greatdee
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 300
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. IV

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Mnie się wydaje, że ludzie nie są przygotowani na jakąkolwiek krytykę i po prostu łatwo powiedzieć, że "anonim, hahaha, nawet się nie podpisał". Ja czasem (czasem) się z tymi złymi anonimami zgadzam, fakt, że zwykle można napisać komentarz w nieco bardziej kulturalny sposób, ale z drugiej strony, jak pisałam - wg. mnie stosunkowo często sama treść jest, niestety, całkiem prawdziwa.
I samej zdarza mi się wejść na blogi gdzie same ochy i achy (i całkiem ich sporo) i ja naprawdę nie wiem czemu i nie, nie wynika to z zawiści. Z tym, że ja nie krytykuję, po prostu wyłączam bloga i więcej na niego nie wchodzę.
Niemniej jednak wydaje mi się, że ludzie nie są świadomi, że umieszczając w necie zdjęcia (czy to tylko makijażu, czy w ogóle siebie) czy chociażby pisząc recenzje robią to publicznie, a to właśnie wiąże się z tym, że w dużej części przypadków przypadków, prędzej czy później, nie tylko zachwyty będą się pojawiać w komentarzach.
No ale moje poglądy w tej kwestii są chyba dość niepopularne.
Może i niepopularne, ale ja się całkowicie zgadzam Nie raz widzę ochy i achy i jedyne co mi przychodzi do głowy to "WTF??". Ja też do tej pory rzadko kiedy krytykowałam cokolwiek, ale też nie zdarzyło mi się słodzić jeśli mi się coś nie podobało... No nic ciekawa jestem, czy mój komentarz będzie opublikowany i jaka będzie reakcja. Jest to osoba tu z tego wątku więc raczej spodziewam się, że będzie spoko, bo przecież nie napisałam tego z chęci dokopania komukolwiek za darmo, tylko raczej z czystej chęci zwrócenia tej osobie uwagi na różne niedociągnięcia.

Cytat:
Napisane przez Mart_91 Pokaż wiadomość
Powiem tak jedną z moich prac skrytykowała dziewczyna konkretnie, nie żaden tam anonim, wytknęła mi błędy może troszkę "atakującym" tonem...weszłam, zobaczyłam co sama tworzy i jej podziękowałam, bo nie była to jakaś czternastolatka, która ledwo tuszem rzęsy maźnie a osoba, która robi naprawdę coś dobrego...taka krytyka jak najbardziej, od osób bardziej doświadczonych czy chociażby życzliwych
No właśnie taki miałam zamiar i ciekawa jestem jak zostanę odebrana Mam nadzieję, że w miarę pozytywnie
__________________
Blog głównie makijażowy
Thank God I'm a Woman www.greatdee.pl
Greatdee na Instagramie
FanPage na Facebooku
greatdee jest offline Zgłoś do moderatora