Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-03-11, 16:44   #80
siarka40
Szef ds. Wymianek

Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez chaz00 Pokaż wiadomość
fajna bajeczka, dajcie sie dalej naciagac niekompetentnym osobom. w ogole to pomysl troche- po 3 zabiegu masz wiecej wlosow niz przed rozpoczecieM????????? cos jest nie tak, dajesz sie robic w bambuko
ale na logike, co to moze znaczyc? ze babka mi zaszczepila nowe wlosy? rozumiem, gdyby nie bylo zadnego postepu - ale tez i nie wiecej wlosow niz przed zabiegami - natomiast w takiej sytuacji?

Cytat:
Napisane przez chaz00 Pokaż wiadomość
jakiej dlugosci sa u was wlosy ktore samoistnie wypadaja? 0.5cm? 1cm?
szczerze mowiac, nie mam pojecia, bo nie sledzilam nigdy tego u siebie, stan owlosienia pozostalego ocenialam jakos po kilku tygodniach po kazdym zabiegu.

Cytat:
Napisane przez JuStYsCk2 Pokaż wiadomość
kazdy odpowiada za swoje ciało szczerze mowiac srednio mnie interesuje ze ktos tam chodził w spodniach 3/4
niewazne
to po kiego grzyba pytasz czy mozesz w stringach isc na solarium przy depilacji laserowej bikini? moj i TmargoT przyklad byl po to, zeby Ci uswiadomic, ze czasem mozna sie troche poswiecic celem czegos wazniejszego, ale najwyrazniej dla Ciebie opalanie jest na pierwszym miejscu, kazdy ma swoje priorytety.