Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zmarszczki w młodym wieku-profilaktyka, pielęgnacja. WĄTEK ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-05-31, 14:22   #62
MoniS
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1
Dot.: Mam 22 lata i pierwsze zmarszczki:-(

W pelni zgadzam sie z Ewunia 2 ! Dziewczyny wszystko zalezy od was!!!!! Ja mam 30 latek i prawie 0 zmarszczek pod oczami. Pielegnacje skory pod oczami zaczelam juz w wieku 22 latek. Uwierzcie i nie bojcie sie stosowac kremow pod oczy ktore nawilzaja i odzywiaja te najdelikatniejsza i najbardziej podatna na zmarszczki czesc twarzy. To nieprawda ze skora przyzwyczai sie do silnego kremu itd. to zwykle zabobony!! Skora nie jest w stanie sie przyzwyczaic do danego kosmetyku!! Poza tym wszystko zalezy od stanu skory pod oczami. Dziewczyna w wieku 22 latek moze miec skore przesuszona z pierwszymi zmarszczkami - wtedy trzeba szybko reagowac. Kupic sobie maseczke nawilzajaca - np. AA Oceanic i stosowac co drugi dzien przez jakis czas. Zaopatrzyc sie w krem odzywczy ktory nawilzy i odzywi skore - np. z drozszych Advanced Night Repair Estee Lauder (180 zl).
Wszystko w waszych rekach! Ja mam hopla na punkcie pielegnacji skory pod oczami. Tu powstaja pierwsze zmarszczki! A prawda jest taka ze jak juz powstana to niestety cudow nie ma i zaden krem ich nie zlikwiduje. Pozostaje wtedy jedynie botox i lifting. A tego chyba nie chcecie? Wiec radze wam juz teraz zatroszczyc sie o te partie twarzy. Posluchajcie sie starszej kolezanki. W wieku ok. 20 latek polecam lekkie zele i kremy nawilzajace. Jest duzy wybor na rynku od tanszych po drozsze. Juz po 25 r. polecam kremy nawilzajaco-odzywcze. Ja np. obecnie uzywam Antigravity Clinique i bardzo sobie chwale ten kremik. Jest super!
Radze wam zaopatrzyc sie w maseczke pod oczy - np. AA Oceanic bo niedroga i dobra oraz w dobry, lekki kremik nawilzajacy i uzywac go 2x dziennie - rano i wieczorem, no i unikac solarium.
MoniS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując