Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-03-28, 20:29   #4742
poziomka_321
Raczkowanie
 
Avatar poziomka_321
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: TST
Wiadomości: 103
GG do poziomka_321
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez bim bam bom Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,
subskrybuję wątek już dłuższy czas i kolejny raz obiecuję sobie zrobić porządek z włoskami na nogach, które doprowadzają mnie do szału. Jestem brunetką, a gdybym na głowie miała tak mocne włosy jak na nogach to serio byłabym bardzo szczęśliwa! Nie chcę wywalić mnóstwa kasy w błoto, a przeglądając kolejne strony wątku nie jestem w stanie znaleźć informacji jaki gabinet w Warszawie polecacie?
Będę ogromnie wdzięczna za podpowiedź!
Jeśli Warszawa, to polecam Studio Laser- ja robię zabiegi w punkcie przy Alejach Jerozolimskich.

Tydzień temu miałam tam robiony 7 zabieg na depilację włosów na brodzie (stosują Laser Light Sheer). Uważam że efekty w porównaniu do tego co miałam kiedyś są super- czekam aż teraz wypadną mi po ostatniej sesji i zobaczymy co będzie dalej.

Jestem też po pierwszym zabiegu na bikini głębokie+uda+łydki (w gratisie kolana i stopy). Robiłam wszystko za jednym podejściem (bo dojeżdżam specjalnie do Warszawy z innego województwa). Ale ogólnie radzę jednak rozkładać tak duże parte 'na raty'- u mnie zajęło to ponad 3 godziny (bez znieczulenia kremem, przykładany jest zawsze lód), ostatnie pół godziny już mi było trochę ciężko wytrzymać-za długo taki ból do zniesienia. Bo bolało. Ale jestem zmotywowana chęcią pozbycia się włosów Na drugi dzień nogi już nie były czerwone, jedynie te punkty gdzie są włosy, skóra po zabiegu lekko obolała :/ Trzeba pamiętać żeby na takie partie zakładać jakieś luźne spodnie

Polecam ten salon bo widzę efekty, profesjonalizm, do tego po wykonaniu 4 zabiegu danej partii każdy kolejny na tę partie ciała jest o 50 % tańszy. Więc ja od piątego zabiegu na brodę płacę już połowę.

Dodatkowo, jeśli płaci się za 3 zabiegi z góry gotówką (np. tak jak ja płaciłam za bikini+uda+łydki) to jest rabat 10% - zawsze to coś.

I dowiedziałam się ciekawej rzeczy, bo zawsze inaczej rozumiałam dlaczego depilację robimy na nieopalonej skórze- myślałam że chodzi o to, że laser wtedy gorzej 'wyłapuje' ciemne włoski na tle ciemnej skóry - a Pani mi powiedziała że laser tak czy siak złapie włos bo chodzi o barwnik, po prostu ciemna skóra wtedy też bardziej boli (bo barwnik łapie laser). Ale faktycznie-mam taką ciemniejszą 'myszkę' na udzie - jak Pani najechała mi laserem na nią to od razu poczułam różnicę w natężeniu bólu- a jest to tył nogi więc nie widziałam w którym jest miejscu. Uprzedzając pytania-postanowiłyśmy spróbować na tej myszce w te pojedyncze włoski tylko laser skierować bo mam ich na niej może 2 na krzyż.

Mam nadzieję że kolejne zabiegi przyniosą oczekiwane rezultaty Ale następny za 2 miesiące więc zobaczymy
__________________
Non omnis moriar...
poziomka_321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując