Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kiedy przestać inwestować w znajomość?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-09-11, 09:28   #14
ParasolkaMaryPoppins
Zadomowienie

Dot.: Kiedy przestać inwestować w znajomość?

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Jeśli mężczyzna sam nie inicjuje kontaktu i nie proponuje spotkań, to nie jest zainteresowany znajomością z Tobą. Tylko tyle i aż tyle.

Może ktoś się ze mną tutaj wykłócać, ale do mnie każdy zainteresowany facet pisał na drugi dzień po spotkaniu albo jeszcze w ten sam dzień. Długie okresy milczenia, ja inicjująca kontakt - wiadoma sprawa.

Przy okazji warto od razu odsiewać tych, co narzekają na swoje okrutne byłe, są zbyt wylewni na początku, zbyt szybko wykazują duże zaangażowanie emocjonalne, są zazdrośni, kłamią co do jakichś nieistotnych spraw, nie mają czasu (sama tego używałam i liczyłam, że ktoś będzie domyślny), zaraz gdzieś wyjeżdżają (choć to wydaje mi się takie durne, że chyba nikt w praktyce tego nie stosuje, ale kto wie?), przynoszą prezenty na każde spotkanie, nalegają na seks, zapraszają Cię tylko do domu albo na spacer i tym podobne. Nawet jak z nimi wejdziesz w bliższą relację, to będzie źle.

Ogólnie powinno być łatwo, prosto i przyjemnie. Istnieją wyjątki, ale najlepiej nie liczyć nigdy, że jest się wyjątkiem. I raczej nie rób też tak, że umówisz się z mężczyzną na pierwsze spotkanie i od razu zarzucasz randkowanie na drugi dzień, bo zaangażujesz się za bardzo. Lepiej się umówić z kimś jeszcze, a jak coś z tego będzie, to będzie.
Fajny post. Prosty i konkretny
ParasolkaMaryPoppins jest offline   Odpowiedz cytując