Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - zdrobnienie do koleżanki
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-09-11, 12:53   #1
polarkoid
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 4

zdrobnienie do koleżanki


Dzień dobry
Byłam ostatnio ze swoim chłopakiem na weselu z jego strony. Była tam jego dawna znajoma, kiedyś mi o niej wspominał i widziałam że kiedyś coś pisali, on jej pisał że zawsze wiedział że kto jak kto ale ona da radę ze wszystkim i że jej się uda bo otworzyła własny biznes itp itd. W którymś momencie na weselu dosiadła się do nas, oczywiście zaczęła mówić coś w stylu że nie wiem czy ją kojarze ale ona jest popularna w pewnej branży, zaczęła się przechwalać itp. Zirytowało mnie to i totalnie odcięłam się od rozmowy, ale kątem ucha słuchałam o tym o czym rozmawiają. Rozmawiali o właśnie tym jej biznesie, ona go zapraszała tam do siebie żeby wpadł i zobaczył jak to wygląda, że może go zatrudni jak będą potrzebować osób i żeby się zastanowił. Biznes prowadzi wspólnie z narzeczonym. Już w pewnym momencie jak rozmawiali około pól godziny i to bardzo zacięcie, spojrzałam wymownym wzrokiem na chłopaka i dalam do zrozumienia ze pójdę się pobawić z kimś innym. Na to on kończąc rozmowę powiedział do niej oj Oluś to do zobaczenia i będziemy w kontakcie... Zapaliła mi się lampka na to zdrobnienie jej imienia, on zaczął się zaraz potem tłumaczyć że chciał ją zbyć jak najszybciej i zakończyc rozmowę, że tak palnął po prostu, i że chciał być miły. Ogólnie ona to taka atencjuszka, widać było jak mówiła że nie nadaje się do czegoś tam, a mój chłopak jej mówił nie no coś Ty nie przesadzaj... Jak ja tak powiedziałam że ja się do czegoś nie nadaje w tej rozmowie z nią to mój chłopak to przemilczał i nic nie powiedział...
Nie powinnam być zazdrosna bo dziewczyna niezbyt ładna, ale to zdrobnienie i to wszystko trochę mi śmierdzi. Minęło trochę czasu od wesela a mi nadal chodzi to po głowie. Może przesadzam?
polarkoid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując