Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy Luty 2021 cz.IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-02-04, 08:33   #3480
paula1456
💑🐱📚👶
 
Avatar paula1456
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 669
GG do paula1456
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.IV

Cytat:
Napisane przez faithworkswonders Pokaż wiadomość
Przenoszą mnie na patologię. Skurcze dalej 80-90 nieregularne. Jestem po usg mały 2 lekarza wyszedł 3580 i 3598g

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:54 ---------- Poprzedni post napisano o 22:49 ----------

Pani doktor chciała podać oksy ale przy usg okazało się że mały jest słabo wstawiony głową - w poprzek i nie będziemy rozkręcać sztucznie żeby nie z kończyło się cesarka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Trzymam cały czas kciuki [emoji8]

---------- Dopisano o 09:17 ---------- Poprzedni post napisano o 09:16 ----------

Cytat:
Napisane przez adhoc Pokaż wiadomość
Ja od 19 na sorze. Skurcze piszą się często i dosyć mocne, ale wszystko pozamykane i wysoko. Dziecko rusza się w miarę dobrze, odchyleń nie widać. Za chwilę mąż mnie zabiera do domu. Jutro mam powtórzyć KTG. I może coś się jeszcze rozwinie... Póki co nic szczególnego. Ehhh

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kurcze, a myslalam ze to juz Ten moment [emoji19] trzymaj się [emoji3059][emoji173]

---------- Dopisano o 09:22 ---------- Poprzedni post napisano o 09:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Nairobi89 Pokaż wiadomość
Uwaga będzie żal post mam wrazenie że zawodzę jako matka... wczoraj wieczorem mała strasznie plakała i nie mogliśmy jej uspić ibw koncu z tego wszystkiego puscily mi nerwy i wyszłam z pokoju i połozylam na łożku bo juz mialam serdecznie dosc i czułam jaka zdenerwowana jestem [emoji25][emoji25] i wiecie co męzowi udalo sie uspic mala w 30 minut a ja nie mogłam w 2 godziny to samo było w nocy... ja probowalam ją uspic od 1 do 3 i znowu przyszedl on i mu sie udało... jestem załamana że własnego dziecka nie potrafie uspokoić [emoji1784][emoji1784]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oj [emoji19] nie możesz tak myśleć, na pewno jesteś świetną mama. To normalne, ze masz slabsze i lepsze chwile, ale twoja coreczka na pewno Cie kocha z calego serduszka i na pewno robisz wszystko z calego serca [emoji3059][emoji10][emoji8][emoji8][emoji8]

---------- Dopisano o 09:31 ---------- Poprzedni post napisano o 09:22 ----------

Cytat:
Napisane przez echme Pokaż wiadomość
Jesteś najlepszą mamą dla swojego dziecka. To normalne że dzieci płaczą. Trzeba się cieszyć że mężowi się udało, nie możesz sobie wyrzucać że to nie Ty. Będzie dobrze [emoji8]

Wracam z tego powtórnego pobrania gbs od położnej, przy okazji zaproponowała sprawdzenie szyjki. Główka jest jeszcze niżej niż była, szyjka 1-1,5 cm, wiec tez krótsza niż tydzień temu. No ale co z tego jak skurczy brak [emoji38]


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wow, to moja szyjka w poniedziałek miała 3,5 cm [emoji2356] chociaz wczoraj moja gin mi sprawdzila szyjke i stwierdzila zw jest wysoko, ale robi się miękka...

---------- Dopisano o 09:33 ---------- Poprzedni post napisano o 09:31 ----------

Cytat:
Napisane przez echme Pokaż wiadomość
W nocy bolał mnie brzuch trochę jak na okres ale teraz nie wiem czy rzeczywiście bolał czy mi się śniło [emoji23] a takich typowych skurczy to nie mam. Brzuch mi twardnieje jak się położę na plecach. Tak naprawdę jeszcze 3 tygodnie do terminu ale nie obraziłabym się jakby coś się szybciej zadziało bo już mnie męczy ten brzuch.


Czy dla Was badanie szyjki tez jest takie bolesne?
Tak, zarowno wczoraj jak moja gin mi badala jak i we wtorek jak facet w szpitalu badał to czulam taki mocny dyskomfort [emoji2368]
__________________
01.06.2014
30.05.2015
06.05.2018

paula1456 jest offline Zgłoś do moderatora