Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak zajść w ciążę?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-01-30, 13:00   #66
Ineczka33
Wtajemniczenie
 
Avatar Ineczka33
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 067
Dot.: Jak zajść w ciążę?

Jak zaszłam w ciążę w pierwszym cyklu starań?

Witam wszystkie starające się dziewczyny.

Podzielę się kawałkiem mojego życia z czasów, kiedy stwierdziliśmy, że chcemy powołać na świat naszą Kruszynkę. Pewne okoliczności pozwoliły nam świadomie starać się o dziecko od stycznia 2007 r.

Około 3 miesiące wcześniej zaczęłam bardzo dokładnie monitorować swój cykl owulacyjny. Może to dziecinne, ale rozpisałam to najdokładniej jak się dało, w Excelu. Miesiąc po miesiącu. Jeden miesiąc pod drugim. W każdym miesiącu zaznaczałam kolorem @, dni płodne, niepłodne i owulację. Zgodnie z wiedzą zaczerpniętą z netu, zaznaczałam nawet gęstość śluzu w każdej fazie cyklu. Mój mąż śmiał się, bo wyglądało to jak plan sytuacyjny NASA , ale ja jestem wzrokowcem i tylko w ten sposób udawało mi się ,,ogarnąć’’ swój cykl.
Przydały mi się jeszcze informacje z tego wątku, a są zaczerpnięte z www.forumginekologiczne.p l .
No i z nabożeństwem, po każdej ,,potyczce" z mężem, przyjmowałam pozycję z nogami do góry - ok. 5 min.

Aaaa, jeszcze jedno. Też około 3 miesiące wcześniej zaczęłam przyjmować kwas foliowy.

Nie wiem, czy to zasługa wiedzy tzw. ksiązkowej, czy też po prostu szczęście, ale w miesiącu, w którym zaczęliśmy się starać, zaszłam w ciążę.
Życzę wszystkim starającym się, żeby szybko spełniły się Wasze marzenia o macierzyństwie

Pozdrawiam cieplutko,
Inka
__________________
Życie na czas?
Czas na życie!
Ineczka33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując