Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak zajść w ciążę?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-03-24, 16:53   #85
czarna-79
Raczkowanie

GG do czarna-79
Dot.: Jak zajść w ciążę?

hej dziewczyny, my z mężem staraliśmy się o dzidziusia rok czasu. Byłam w tym czasie tylko raz u ginekologa, który zrobił mi cytologię i powiedział, że do roku czasu jeśli dzidziuś się nie pojawi to mam przyjść na badania hormonalne. Ten rok to był koszmar, zawsze przed miesiączką miałam objawy ciążowe, zaraz robiłam test i nic. Prowadziłam kalendarzyk, niby miałam owulację, kupowałam testy owulacyjne, które też wychodziły pozytywnie i dalej nic. Po roku czasu wybrałam się do lekarza i się zaczęło. Dowiedziałam się, że z obrazu USG jajników wynika, że mogę mieć PCO, świadczyły o tym pęcherzyki na jajnikach i moje nieregularne miesiączki. Pani doktor kazała mi w następnym cyklu porobić wszystkie badania hormonalne (LH, FSH, PRL I i II, TSH, TSH4) i przepisała mi Duhpaston na uregulowanie cyklu. Miałam go brać przez 10 dni od 16 do 25 dc. No i brałam....ale badań hormonalnych nie zrobiłam, bo nowego cyklu sie nie doczekałam Dzisiaj mija 35 dc, a ja jestem w ciąży i myślę, że to był cud. Test ciążowy robiłam 4 razy...wyobrażacie sobie??? Dzisiaj byłam u mojej Pani doktor i potwierdziła ciąże, USG mi jeszcze nie zrobiła, bo to dopiero 3 tydzień. Następną wizytę mam za tydzień, dokładnie w 30-ste urodziny i mam nadzieję, że to będzie dla mnie najpiękniejszy prezent urodzinowy,kiedy zobaczą swoją fasolkę. A teraz Wam powiem co brałam w szczęśliwym cyklu: do owulacji olej z wiesiołka OEPAROL, magnez z wit. B6, oczywiście kwas foliowy i piliśmy z mężem VITA BUERLECITHIN Przytulaliśmy się co drugi dzień od 13 do 18 dc. Eh, ja dalej nie mogę uwierzyć))))
czarna-79 jest offline   Odpowiedz cytując