Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-01-15, 20:29   #46
kicala1
Raczkowanie

GG do kicala1
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

POZNAŃ

Przestrzegam przed wybieraniem się do przychodni K akademickiej na ul. Piątkowskiej, przy akademikach UAM.
Rejestratorki są wścibskie i pytają przy otwartych drzwiach i kręcących się osobach postronnych z czym się przychodzi. Trochę głupio mówić przy ludziach - swędzi mnie
Przebieralnia jest oddzielnie od gabinetu - trzeba wleźć do kabinki z zasłonką prysznicową i przebrać się w długą koszulkę, spódnicę czy coś takiego i do gabinetu wlecieć bez majtek. Spróbujcie wejść w spodniach - ochrzan albo niemiłe uwagi. Jak ktoś nie ma czegoś odpowiedniego tak jak ja - musi biegać z gołym zadkiem przed paniami, które wybrały plotkować w korytarzu przebieralni, zamiast siedzieć w kabinkach.
Lekarka załatwia pacjentki taśmowo - aby szybciej. Nigdy nie miałam żadnych badań przed przepisaniem tabletek. Robią tylko cytologię raz na rok. Nie zapytano mnie przed przepisaniem, czy palę - a palę. U mnie w rodzinie jest historia chorób krążenia. Głupotą było nie przeczytać ulotki, ale mam zaufanie do lekarzy, więc jadłam, co mi przepisali.
Nie znoszę tam chodzić, traktują dziewczyny jak głupie bydlądka,zło konieczne i przykry obowiązek. Zero zainteresowania pacjentem.

Przyjmuje tam też PAN doktor - u niego nigdy nie byłam, więc nie opisuję. Natomiast ma gabinet daleko od przebieralni, więc bez majtek trzeba przeparadowac przez caly korytarz, przed szklanymi drzwiami oddzielającymi go od korytarza, którym chodzą wszyscy.
Odradzam chodzenie tam, jeśli któraś wymaga, żeby potraktowano ją po ludzku.
kicala1 jest offline   Odpowiedz cytując