Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-01-19, 09:48   #58
Monki
Raczkowanie

Angry Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Wrocław
Nie polecam dr Ciaputy!Przez niego straciłbym dziecko.Co 3 tyg bylam na wizycie, odżywiałam sie rewelacyjnie, racjonalnie, bo pragnelam tego dzieciątka i chciałam dla niego wszystkiego co najlepsze.
Miałam fatalne wyniki w 5 miesiącu ciazy-krew mocz cytologia-wszedzie mocno poprzekraczane normy-powiedziałam mu o tym , że jestem zaniepokojona takim stanem-zwlaszcza cytologia bo mialam grupe zaliczjacą mnie do raka-a bylam w ciąży!On powiedział , ze w ciaży tak bywa-i kazał mi sie podmywać naparem z kory dębu-po 2 tygodniach wyłam w nocy z bolu, nie moglam sie ruszyc.Lekrz pod ktorego opieke sie dostalam powiedzial ze jeszcze kilka godzin i byloby po dziecku-taki miałam stan zapalny narządów rodnych-miałam zapalenie pecherza-nieleczone i doszło do zapalenia dróg rodnych-ponoć! O mały włos przyzłabym tragedie zyciowa o ile bym przezyla bo w tamtym momencie nie wyobrazalam sobie co zrobie jezeli strace dziecko-dla mnie to bylby koniec a dla p.doktora?-oj tylko jeden z wielu bledów w sztuce lekarskiej, w koncu kazdy popelnia błedy.
Monki jest offline   Odpowiedz cytując