Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Grzybica pochwy - wątek zbiorczy, cz. 3
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-06, 16:29   #78
fankapsychiatrii
Wtajemniczenie
 
Avatar fankapsychiatrii
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 851
Dot.: Grzybica? Jak dbać.. ?

Cytat:
Napisane przez vddj Pokaż wiadomość
Witam.
Jakoś rok temu poszłam do ginekologa i dostałam antybiotyk na grzybicę pochwy. Teraz wydaje mi się, że znowu to mam! Biały śluz, lecz nie serkowaty, zbiera się TAM. Mimo , że myję się codziennie, wraca. Troszkę dziwnie pachnie, hmm.. rybką? :P Po za tym swędzi..
Jak nie przejdzie przez najbliższy tydzień idę do ginekologa!
Jednak z chęcią posłucham rad jak dobrze dbać o drogi rodne (chodzi, żeby grzybica nie powracała, żeby nie swędziało mnie tam nic i jeszcze przy okazji mam częste zapalenia pęcherza, chodzę siusiać co 10 minut ).
Nie wiem czy to ważne, ale staram się zawsze być ogolona w miejscach intymnych. Pewnie zmniejsza to ochronę, ale tak czuję się pewniejsza.
I jeszcze jedno. Zawsze jak kochamy się z chłopakiem i używamy prezerwatyw, wszystko mnie szczypie! Jestem TAM czerwona. Otarte czy coś chyba. Czy może być to uczulenie na prezerwatywy czy może jestem za mało 'mokra' ?
To masz odp. dlaczego grzybica nawraca. Golenie czy depilacja jest niezdrowa dla kobiecych narzadów płciowych możesz włosy najwyżej przycinać. Inaczej licz sie z możliwością posiadania grzyba.
fankapsychiatrii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując