Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;) cz.VII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-06, 14:45   #38
PannaPinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 83
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez sandrasandia Pokaż wiadomość
Ufff jak dobrze znaleźć kogoś i to z podobnym problemem... Tez wszędzie soe doszukuje objawów a to ze brzuch boli, a to że siku się chce, niby śmieszne, ale tak naprawde wcale nie :/ Ja ostatnia tabletke aktywna brałam w sobote, wiec krwawienie powinnam dostać wtorek wieczorem/ środa rano. To mozemy czekac razem I jasne że bedzie dobrze, jak nie było błędu to anty działają! Tylko te plamienia... tez sie musze do gina umówić.

Wysłane z mojego HUAWEI SCL-L01 przy użyciu Tapatalka
Wiem, że nie jest śmieszne. To jest autentycznie tragiczne. Jestem urodzoną panikarą potrafie przejmować się nawet najmniejszymi błahostkami, mój chłopak ma tego dość. Dobrze, że mamy to forum i możemy się wyżalić bez obaw. Z tym błędami też schizuje, bo wiem, że biore co do minuty codziennie, staram się nie robić nic 30 minut przed i po wzięciu, ale jednak co chwilę sie zastanawiam czy na pewno wzięłam, czy mi tabletka gdzieś nie wypadła, czy nie piłam czasem nic dziwnego. Paranoja totalna
PannaPinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując