Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;) cz.VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-06-10, 21:27   #60
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez annief Pokaż wiadomość
Pytam tutaj, bo nie uzyskałam odpowiedzi.

Mam celiakię. Dietę trzymam wzorowo, ale dzisiaj na wskutek pomyłki zjadłam duży kawałek tortu z masą glutenu. Zazwyczaj w takim przypadku biorę leki przeczyszczające, aby pozbyć się problemu. Jednak o 19 wzięłam anty (4 tabletka) i się zastanawiam czy jak wypiję senes po 3 - 4 h to tabletki zadziałają? Czy później mam stosować dodatkowe zabezpieczenie? Jak długo? Muszę pozbyć się tego z żołądka jak najszybciej, bo jutro nie wstanę z łóżka a mam ważny egzamin.
A co, jeśli do wieczora męczy mnie lekka biegunka? Mam wrażenie, że raczej to resztki ze wczoraj wychodzą...
Dla świętego spokoju weź środek po minimum 4 godzinach. Wtedy wszystko się elegancko wchłonie. Nie musisz się dodatkowo zabezpieczać.
Lekka biegunka nie osłabia działania anty. To musi być ostre i silne rozwolnienie, by tabletka nie wchłonęła się.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując