Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-05-28, 09:22   #53
madziamn
Rozeznanie

GG do madziamn
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Brałam yasmin ponad rok i na początku było wszystko cudownie. Po ponad roku dostałam plamień, za 3 miesiące znowu, do tego niezbyt dobre wyniki z próby wątrobowej i gin przepisał mi krążek.

Od kilku lat stosują go kobiety na cały świcie a akurat Polkom miało by się coś dziac? Dlaczego?
Jak yasminki wchodziły na polski rynek również było tyle obaw i przeciwwskazań, że przed braniem najlepiej już położyć sie do trumny i oczekiwać na zakrzepicę czy inne dolegliwości.

Mój gin ostatnio powiedział, że nie ma czegoś takiego jak bezpieczna antykoncepcja- dla organizmu oczywiście i każda zostawia jakieś ślady.

Każde tabletki, plastry czy krążki mogą indywidualnie wpływać na organizm kobiety. Ja nikomu (pomimo tego, że po ponad roku pojawiły się krwawienia) nie będę odradzała yasmin.

Jestem teraz ciekawa jak zadziała krążek - jak będę się po nim czuć,. Największe obawy mam związane z włożeniem tego. No ale dlaczego miało by mi się to nie udać