Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Hemoroidy co pomaga
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-12-12, 21:30   #13
Naxir
Przyczajenie

Dot.: Hemoroidy co pomaga

To i ja się dorzucę, bo sama miałam z tym problem :C

Miałam jednego guzka, zrobił mi się dosłownie z dnia na dzień, może nie jakiś bardzo uciążliwy, bo nie krwawił, nie swędział, tylko trochę bolał. No i powodował duży dyskomfort, bo był bardzo opuchnięty, cały czas mi przeszkadzał. Testowałam jakieś maści, ale żadna mi nie pomogła, czopki procto glyvenol dały trochę efektu. Zaczęłam rozważać operację, no bo tak się nie dało funkcjonować, ale natknęłam się gdzieś na informację, że olejek herbaciany może pomóc. Stwierdziłam że spróbuję, bo byłam zdesperowana

Dosłownie strzał w 10, smarowałam się tym olejkiem w ciągu dnia, a na noc dokładałam jeszcze miód (ważne żeby był naturalny, można poznać po tym, że się "cukrzy"). Przeszło mi po kilku dniach, a hemoroid był już w takim stanie, że nie dało się go wepchnąć do środka.

Oczywiście się nie wchłonął do końca, podejrzewam że żeby się go pozbyć to już tylko operacja, ale opuchlizna zeszła, schował się do środka i objawy ustały. Jeśli wszystko zawodzi, to polecam olejek, tylko ostrożnie, bo niektórych uczula. U mnie przez pierwsze dni występowały zawroty głowy zaraz po zastosowaniu, ale później już było w porządku, chyba się przyzwyczaiłam
Naxir jest offline   Odpowiedz cytując