Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - histeroskopia Kraków Ujastek
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-07-18, 11:03   #7

Dot.: histeroskopia Kraków Ujastek

Sarna91 - nie wiem, czy jeszcze śledzisz wątek, ale mogę opisać Ci swoje wrażenia, bo już jestem po.

Co warto zabrać do szpitala i inne uwagi:
- koszulę nocną zamiast pidżamy. Do samej operacji dostajesz jednorazowy fartuch, ale przed i po wygodniej jest być w koszuli (badania czy też kontrola lekarza po zabiegu)
- kazali mi powyjmować wsuwki z głowy do zabiegu, więc warto mieć na uwadze podczas przygotowywania fryzury Ja zrobiłam sobie francuza, żeby było mi wygodniej i upięcie mi się rozpadło
- lepiej wziąć rzeczy na noc - szczoteczka, pidżama itp. W teorii też miał być to jednodniowy zabieg, ale wykonali mi go późno i nie zdążyli z wypisem - musiałam zostać na noc.
- miałam pomalowane paznokcie u stóp, wystarczyło, że nic nie miałam na paznokciach u rąk
- jakie kazali zrobić Ci badania? Mnie na kwalifikacji lekarz zapytał, czy znam swoją grupę krwi, odpowiedziałam twierdząco i lekarz z listy wykreślił badanie grupy krwi z listy wyników, które musiałam mieć na początku. Okazało się, że jednak badanie muszę mieć. Zrobiono mi na miejscu, ale gdybym wiedziała, to zrobiłabym wcześniej
- duużo ciekawych rzeczy do robienia (krzyżówki / książka itp.), bo nudno jest okropnie.

Ogólnie zabieg bezproblemowy. Jak masz jakieś pytania, to śmiało, bo też byłam w Rydygierze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez ville
Czas edycji: 2019-07-18 o 11:09
ville jest offline   Odpowiedz cytując