Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dysplazja małego stopnia - CIN I
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-09-03, 14:46   #431
KornieDam
Przyczajenie

Dot.: Dysplazja małego stopnia - CIN I

Cytat:
Napisane przez ToniTerry Pokaż wiadomość
hej kochane współtowarzyszki niedoli
Obserwuje wątek od jakiegoś miesiąca, dzięki, że jesteście, bo zdecydowanie mi raźniej, zwlaszcza czytając o polepszających się wynikach niektórych z Was.
Cytologii nie robiłam około 5 lat (wiem... Nestety nie cofne czasu i nie odwróce lekkomyslności). Miesiac temu odebrałam wynik cytologii - cin 1 lsil, z podejrzeniem hpv. Lekarz zarządził Cintecplus. Dzis odebrałam wynik. Dodatni.
Dołączam z pytaniami.
Czy któraś z Was może wie, czy dodatni cintec oznacza, że już tylko czeka mnie konizacja/elektroresekcja? Czy ten stan jest jeszcze odwracalny, warto czekac? (biorąc pod uwage jak długo nie robiłam cytologii nie wiem, jak długo nosze w sobie to dziadostwo)
Drugie pytanie, odnośnie TŻ. Jak Wasi partnerzy zareagowali na tę wieść? Czy wysyłałyście ich na badania diagnostyczne?
O wsyzstko to mogła bym spytać lekarza, niestety wizyte mam dopiero za tydzień
Witam,
U mnie też cintec dodatni. pierwsza cyto wyszła Lsil druga Ascus ide jutro zrobić cytologie płynną i chyba zdecyduje się na konizację. Przeraża mnie fakt że zaczął się już proces nowotworowy... podobno czasem się to cofa...ale chyba nie bede na to liczyć. Daj znać co u Ciebie
KornieDam jest offline   Odpowiedz cytując