Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Antykoncepcja
Wątek: Antykoncepcja
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-09-07, 20:38   #8
chimay
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1
Dot.: Antykoncepcja

Cytat:
Napisane przez Disnejova Pokaż wiadomość
A ja mam problem jaka odpowiednia dobrac nie moge tabletek dwuskładnikowych z racji naczyn krwionosnych krzepliwosc krwi jednoskładnikowe zapisał ale nogi buzowały , ból ciepłe odstawiłam szybko nie udałam się po zmiane innych , może wystarczało zmienić ? Myślalam juz zastrzyk wkładka plastry lobawiam sie ze odkleja się po kąpieli .. Jest tego tyle ale lekarz nie wie jak dobrać zbywają chodzilam prywatnie nie wierze ze nie ma form antykoncepcji dla mnie .. Co w tym wypadku , jakie badania należy wykonać najważniejsze . ...? i iść śmialo to 21 wek! a Polska i aborcja nielegalna i problem z antykonepcja zagranicą jest wieksza cywilizacja a ja płace 150 180 zł za 10 minut rozmowy? Najgorsze jest to , że mam problem z krzepliwością krążeniem aczkolwiek lekarze skupić DIH i papa.
Skoro wiesz, że nie służą Ci hormony, to po co się na siłę w nie pchasz? I jeszcze o zastrzyku myślisz.
Jak nie można brać hormonów, to możliwości są dwie: prezerwatywy lub spirala. Cudów nie ma, idealnej metody antykoncepcji też nie ma, trzeba wybrać taka, która ma dla konkretnej osoby najmniej wad.

Moje włosy

Linki w przypadkowych słowach w moich postach nie pochodzą ode mnie, jest to niechciana reklama wstawiana przez Wizaż. Linki pochodzące ode mnie wstawiam pod słowem KLIK.
chimay jest offline   Odpowiedz cytując