Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - histeroskopia Kraków Ujastek
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-09-08, 13:20   #13
sarna91
Raczkowanie

Dot.: histeroskopia Kraków Ujastek

Ja też już jestem po histeroskopii i w zasadzie mogę polecić Szpital Rydygiera na zabiegi ginekologiczne.
Również miałam się zgłosić na 7:00 w rejestracji ale warto przyjść wcześniej żeby pobrać numerek. Ja pobrałam numerek o godz. 7:00 a zarejestrowałam się ok. 8:40. Potem poszłam na oddział na 4 piętro zajęły się mną bardzo miłe pięlęgniarki, zaprowadziły na sale gdzie musiałam się przebrać w koszulę nocną. Potem Pani doktor zaprosiła mnie do gabinetu na badanie ginekologiczne i USG. Za jakieś pół godzinki (a może szybciej opiekun medyczny zaprowadziła mnie na sale przed/po operacyjną gdzie dostałam jednorazową koszulkę do przebrania (miałam także podłączoną kroplówkę) przed godziną 11 zawieźli mnie na 1 piętro na sale zabiegową i tam była genialna atmosfera Pani Doktor ginekolog i anestezjolog przesympatyczne, pielęgniarki jeszcze fajniejsze - wszyscy bardzo dbali o mój komfort i w ogóle bardzo sympatycznie było, także człowiek nie czuł stresu. Potem zasnęłam i nawet nie wiem kiedy obudziłam się na sali przed/po operacyjnej. Tam były 2 pielęgniarki (lub położne) bardzo miłe pomocne (zwłaszcza jedna Pani była po prostu aniołem). Tam poleżałam do godziny ok. 15, 15:30 bo źle zniosłam narkozę. Następnie przewieźli mnie na 4 piętro znowu. Tam spałam i czekałam na wypis do godziny ok. 20:00. Generalnie gdyby nie wymioty po narkozie to nie wiedziałabym, że miałam zabieg bo nic za bardzo mnie nie bolało. Na drugi dzień dopiero czułam coś takie lekkie kłucie w podbrzuszu (zwłaszcza przy śmiechu) ale ogólnie super. Gdybym jeszcze kiedykolwiek musiała przejść ten zabieg (a mimo wszystko mam nadzieję, że nie będę musiała ) to wybrałabym śmiało ten szpital. Jeśli będzie mi dane zostać mamą to też tylko Rydygier.
sarna91 jest offline   Odpowiedz cytując