Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-09-11, 12:33   #2805
Kaamilaaa0508
Zakorzenienie

Dot.: Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!

Cytat:
Napisane przez aga019 Pokaż wiadomość
Dzień dobry [emoji4]
Puchatku, 8 miesięcy? Ale czas leci. Dzieci coraz większe a my coraz starsi [emoji23]
Też muszę się rozejrzeć za czymś na zimę. Chcemy też lekką spacerówkę kupić, tyle tego jest [emoji849]
Dziewczyny, kiedy wasze maluch zaczęły przesypiac noce, mój ma 9 tygodni i po karmieniu w nocy lubi sobie gaworzyc. Karmie go 2-3 razy i zawsze ma co najmniej jedną godzinną przerwę, czasem dwie. Jak wyglądały wasze noce w tym okresie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To dużo od dziecka zależy. Moja ma 14 tygodni i na początku budziła się 2 razy na karmienie teraz zazwyczaj sama ja budzę nad ranem żeby zjadła. Ale noce u nas zazwyczaj wyglądają tak że mała zasypia 20-21 i śpi do 5 wtedy na spiocha dostaje cyca i śpi dalej do 7-8.

Cześć dziewczyny, my dziś po szczepieniu. Płacz oczywiście był. Teraz to ja siedzę płacze i panikuje bo młoda przez miesiąc przybrała tylko 300g i musimy za 2 tygodnie iść skontrolować wagę, jak będzie nadal mało to będziemy szukać przyczyny..
A ja już w głowie mam ciągle tylko myśl że albo coś jej jest albo ja mam za mało mleka [emoji24]
Zdecydowanie dziś nie jest mój dzień [emoji24][emoji24][emoji24]

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Kaamilaaa0508 jest offline   Odpowiedz cytując