Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-09-11, 23:29   #2809
Siva5
Zadomowienie

Dot.: Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!

Dziękuję dziewczynki z całego serca za wsparcie [emoji8][emoji8][emoji8][emoji8][emoji8]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:22 ---------- Poprzedni post napisano o 22:15 ----------

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Czesto o Tobie myslalam jak mnie tutaj nie bylo i jakos jestes mi bliska przez to wszystko. Bylam pewna, ze juz wam sie udalo . Ale tak jak dziewczyny piszą, jesteś bardzo bardzo dzielna i wierze ,ze w koncu sie uda. Co trzeba zrobić, żeby przy endometriozie udalo sie zajsc w ciążę? Kurcze ona sie moze zmniejszac/zwiekszac? Wiem ze moze wedrowac,bo takie podejrzenie mialam lata temu jak staralismy sie o L. Ale to byl tylko jeden gin u którego bylam raz i po przejsciach moich koleżanek z tym lekarzem nie wiem czy sie nie pomylil bo juz zaden inny tego nie potwierdził. A to byl po prostu konował.
Dobrze ,ze znacie problem, mam nadzieje, ze w koncu lekarze cos u Ciebie wymyslą no.... [emoji31][emoji173]

Tobie w szczególności dziękuję za wsparcie [emoji8][emoji8]

Niestety endo może się tylko powiększać.. Dlatego po laparo teoretycznie jest większa szansa na ciąże, zanim znowu "urośnie" choć ja już mam wrażenie że cały czas jesteśmy w punkcie wyjścia, nie wiem co jeszcze powinniśmy zrobić. [emoji85]
A czas leci..
Choć póki co, te pierwsze cykle lekarz zlecił intensywne starania heh.. (to nawet już mnie nie śmieszy)
Poczekam do @ i wtedy przeanalizujemy wszystko co dalej.
Póki co czekam z nadzieją

---------- Dopisano o 22:24 ---------- Poprzedni post napisano o 22:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Meamia Pokaż wiadomość
Mam koleżankę(po 30), która ma endometriozę i jest teraz w drugiej ciąży bez większych problemów. W pierwszą zaszła od razu, w drugą po 6 miesiącach.
Więc to zależy od przypadku chyba...

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
Zazdroszczę [emoji7] każda endo jest niestety inna, w innym miejscu itp

---------- Dopisano o 22:29 ---------- Poprzedni post napisano o 22:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Patryka Pokaż wiadomość
Hej Majeczko Pamiętam Twoje starania i jak ciężko Ci często było, gdy się przedłużały, super teraz widzieć na wątku zdjęcia Twojego maleństwa, aż niesamowite, ze ten czas tak szybko leci.

Nie udzielałam się, ale czasem Was podglądałam. Końcówka/początek roku były jednak dla mnie tak trudne, że musiałam się zdystansować od tematów ciążowych. Poszliśmy w końcu do Kliniki (nie wiem czy o tym pisałam, czy już nie), wyniki męża z badania na badanie były coraz gorsze, w sumie nie wiadomo czemu. Po dwóch nieudanych inseminacjach zdecydowaliśmy się na in vitro, transfer miałam w maju - nie wierzyłam, że tak będzie, ale udało się. Obecnie jestem w 18 tc. Strach, że coś będzie nie tak, jest oczywiście ogromny, ale odkąd jestem w drugim trymestrze zaczynam powoli wierzyć, że to dzieje się naprawdę...
Kochana cudowna wiadomość!
Wszystko już będzie dobrze [emoji8]

Selinko witaj [emoji8]

Aniołek[*] 7tc, 07.2016
Siva5 jest offline   Odpowiedz cytując