Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-09-12, 10:58   #2816
Klusia91
Zakochana bez pamięci
 
Avatar Klusia91
 
Zarejestrowany: 2019-08
Lokalizacja: Z Kątowni
Wiadomości: 955
Dot.: Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!

Cytat:
Napisane przez majeczka0123 Pokaż wiadomość
Hej.

Patryka w takim razie czekam na info kto u Ciebie mieszka



Dziewczyny mam problem, mloda od kilku dni ma sluz w kazdej kupie, ciągnie się. Dodatkowo czesciej wymiotuje, jest bardziej rozdrazniona no i wczoraj zrobiła zieloną kupe. Oczywiście przejrzałam internety i na kazdej stronie ze to może byc biegunka rotawirusowa. Oczywiście jutro dzwonie do lekarza sie zapisac aby sam ocenil, ale mi to pasuje do objawow.

Czy Wasze dzieci to miały? Szybko przechodzi no i czy to cos groźnego? Cholernie sie martwie no i jeszcze pisali ze czesto moze to byc przez alergie na białko mleka krowiego i laktoze, przyznam ze duzo ostatnio spożywałam tego alergenu i troche orzechów.

Ogólnie wczoraj byłamz nią na wazeniu i jest 4600 gram s 23.08 ważyła 3650 g wiec chyba dobrze przybiera.

Jak się urodziłam to miałam alergie na krowie mleko. Pytałam teraz moja matule czy jeszcze pamięta i czy tak to wyglądało... i powiedziała, że bardzo prawdopodobne, że to alergia.
Ja dostawałam później tylko kozie mleko do picia...
A za czasów mojej pamięci czyli od jakiegoś 6 roku życia piłam już krowie mleko hektolitrami i nic mi nie było Teraz nadal pije i nie ma żadnych problemów gastrycznych

Ale najlepiej jak udasz się do lekarza i on oceni
__________________
Szczęście rodzi się w brzuszku
Klusia91 jest offline Zgłoś do moderatora