Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-09-16, 12:39   #3494
Likeit00
Przyczajenie

Czy jest możliwość abym była w ciąży??

Z mężem staramy się o dziecko już jakiś czas. Moja ostatnia miesiączka była 26 sierpnia, trwała 2 dni z czego przez 2 kolejne plamiłam na brązowo. Nie wiem czy można uznać to za miesiączkę dlatego ciezko jest obliczyć mi dni płodne. Byłam na badaniu beta hcg w zeszłym tygodniu i niestety wyszło <1.20. Kochaliśmy się 6 sierpnia, prawdopodobnie były to dni płodne nawet możliwe ze owulacja. W piątek zrobiłam test ciążowy o czułości 10,który pokazał cieniutką, blado różowa druga kreseczkę. Dziś zrobiłam test kolejny raz tez czułość 10, tym razem z innej firmy i wyszedł negatywny, niestety nie był z porannego moczu, ale ten 1 pozytywny tez nie był. Przez weekend bolało mnie podbrzusze, tak jakby mi ktoś coś wbijał, szczególnie wieczorami, a do tego ściska mnie na żołądku. Jest jakieś prawdopodobieństwo ze 2 test się myli? Wiem ze zrobiłam test super szybko, ale wyszło to przypadkowo i akurat wynik pozytywny. Mam jeszcze jakieś szanse na ciąże?
Likeit00 jest offline   Odpowiedz cytując