Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-01-15, 11:14   #4811
Aranka
Zakorzenienie
 
Avatar Aranka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: ♥ Toruń ♥
Wiadomości: 7 033
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 IV

[1=1d36bece409c03b7a589597 7e3eaa07c69f6d3f6_6423717 1b1711;31623591]Pizzeria Da Grasso prowadzi akcję "Maly Kucharz" można sobie rodzinnie, tudzież ze znajomymi po kucharzyć, obiła mi się o uszy równiez pizzeria Gruby Benek, ktoś ze znajomych urządzał tam urodziny dziecka. Ta forma robi się dość popularna, trzeba popytać.
Aranko, czapeczki Laury jakiej są firmy?[/QUOTE]

Elu- czapeczki to Pupill. U nas jest daGrasso i Grubego Benka gdzieś widziałam...ale nawet nie wiedziałam, że można tam zrobić urodziny. Dotąd tylko w domu Piernika, gdzie robiłam raz Julce urodziny można było sobie, mieszać, kleić, wałkować i piec...Wogóle bardzo podobałaby mi się opcja wprowadzenie nauki gotowania do szkół...ot, taki mój wymysł

Poza tmy Laura była w piątek u kolegi z przedszkola - był mały zlot rocznika 2007 - sami chłopcy + Laurka i...wszystkie mamy stwierdziły, że ich synowie przy Laurce to jak krasnoludki a w rozwoju jak 2 latki , no i same przyznały, że nadal ich ubierają, rozbierają, wycierają pupy i myją im zawsze zęby bo...robią to w końcu szybciej i lepiej niż oni

Poza tym...czy jest realna szansa, ze mogę Laurkę puścić do szkoły we wrześniu 2014? Pytam ponieważ wówczas będzie obejmować 1 klasę była wychowawczyni Julki - fenomenalny człowiek i bardzo by mi zależało aby uczyła Laurkę...
__________________


Wszystkie nieba bym oddała aby z TOBĄ dzielić jedno piekło
Aranka jest offline Zgłoś do moderatora