Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-12-04, 10:55   #133
WerkuUuS
Zadomowienie
 
Avatar WerkuUuS
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 432
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez LolaMontez Pokaż wiadomość
Klarcia wita ciocie


Załącznik 7651474



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Jejuuu jaki słodziak [emoji7][emoji7][emoji7]
Witamy Klarcie na świecie. Brawo dziewczyny!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 12:53 ---------- Poprzedni post napisano o 12:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Nemmireth_ Pokaż wiadomość
Śliczna dziewczynka [emoji7]


Ja juz po ktg, żaden skurcz się nie zapisał, ŻADEN. Zbadala mnie na fotelu, powiedziała ze tu na poród się nie zanosi, wszystko wysoko, ale cienka szyjka (cokolwiek to znaczy [emoji16]). Za tydzień mam znowu przyjechać, to będzie 1 dzień po terminie. 7 dni po terminie do szpitala, balonik albo oksytocyne dadzą. Porażka [emoji53]

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka


Cienka szyjka ? Hmm nie mam pojęcia co to znaczy [emoji28] moja jest bardzo krótka wg gin ale nic o jej cienkości nie mówiła [emoji12]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 12:55 ---------- Poprzedni post napisano o 12:53 ----------

Cytat:
Napisane przez damgala Pokaż wiadomość
Piękna [emoji8][emoji8][emoji8]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:47 ---------- Poprzedni post napisano o 10:44 ----------

Ja właśnie do gina się zbieram a po południu moje pierwsze ktg. Z nowości ciazowych- dziś od 4 nad ranem miałam takie mdłości że aż wstałam i poszłam się najeść. Po przebudzeniu też, o co kaman? Od początku ciąży zero tego typu dolegliwości i nagle hops? poród nadchodzi, na razie tylko mdliło bez oddawania górą, za to po przebudzeniu poszło dołem [emoji1787]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


No ja to samo dzisiaj - Mdłości gdzie w ciąży ich nie miałam. I 3 wizyty w toalecie na dwójce... wykańcza mnie to. W środku i tak czuje i mam takie przekonanie, że urodzę w okolicy terminu jak nie po [emoji15] wiec jeszcze się namęczę z tymi skurczami i innymi dolegliwościami.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
*Razem od 14-03-2010r.*
*Jesteśmy małżeństwem od 20-08-2014r.*
WerkuUuS jest offline Zgłoś do moderatora