Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Konturowanie twarzy, nanoszenie makijażu
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-12-24, 08:31   #1
Nefilim
Przyczajenie
 
Avatar Nefilim
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 25
Question

Konturowanie twarzy, nanoszenie makijażu


Witam!
Jest to mój pierwszy post, mam nadzieję, że umieściłam go w dobrej kategorii...

Otóż drogie Wizażystki - problem polega na tym, że niedługo mam studniówkę, a przez miliona terminów (baza, podkład, róż, bronzer, rozświetlacz, puder, krem pod bazę, krem na powieki...) zaczynam wątpić w moją umiejętność zrobienia jakiegokolwiek makijażu. Co prawda - mogę iść do kosmetyczki, ale chciałabym się nauczyć już tego na przyszłość.

Zatem przechodząc do konkretu - kupiłam ostatnio bazę silikonową Sorayi Anti Ageining, podkład którego używam to Dream Matte Mousse, Magbelline. Puder - Stay Matte - Rimmel.
Planuję dokupić jeszcze rozświetlacz, bronzer (tak, wiem - lato dawno za nami, aczkolwiek nakładam go pod kości policzkowe, bo zwyczajnie wyszczupla mi twarz), róż w kremie i bazę pod cienie na powieki.

Nie mam pojęcia jak to jest z kremem pod bazę
Wertując trzewia internetu znalazłam i opinie by sobie go odpuścić, i wierne wierzycielki. Skórę mam ze skłonnością do błyszczenia na policzkach i brodzie, tłustą. Nie chcę by ten efekt się pogłębił, ale boję się również o starzenie skóry - i zwracam się do Was - czy jest coś pośredniego?

Dodatkowo - jeśli mogłaby któraś ocenić czy dobrze planuję nakładać makijaż.
Zaczęłabym od tego nieszczęsnego kremu, potem baza, na bazę korektor i bazę pod cienie. Następnie podkład, który przykrywam pudrem na całej twarzy. Pod kości policzkowe nanoszę trochę bronzera, na - rozświetlacz, a potem minimalną ilość różu.

Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź!
Nefilim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując