Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - mały biust :/
Wątek: mały biust :/
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-04, 13:27   #88
prettycow
Raczkowanie
 
Avatar prettycow
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z łąki
Wiadomości: 328
Dot.: mały biust :/

[1=788bb1639a979260fb00534 6e9120b060466cef5;4482783]regulamin forum zabrania wypominania błędów w pisowni, gramatycznych, no gołnie polonistycznych. dla początkujących na forum, jeśli popełniają jakieś poważne błędy, można zwrócić uwagę, ale delikatnie (pw). nie każdy jest geniuszem z ortografii, niektórzy mają np. dysortografię, więc to chyba nie jest miłe dla takich osób czytać takie uwagi.
nie chcę być upierdliwa czy coś, ale to nie jest miłe, jak ktoś się kogoś uczepia przy wszystkich. a jak na wątek wpadnie moderator może trzepnąć banem

a na forum nie tylko rozwiązuje się problemy ja nic innego nie robię jak tylko gadam i plotkuję[/quote]


Kurcze, muszę się odezwać, choć wiem, że temat jest o cyckach, a wymiana zdań obu Pań kompletnie nie potrzebna. Ale mam myśl przewodnią w zawiązku z tym tematem.

Popieram, że zwracanie komuś uwagi na publicznym forum na temat "byków" jest nieeleganckie, żeby nie powiedziec chamskie. Zwłaszcza, ze w burzliwej dyskusji literki się przestawiają a inne tracą "ogonki"

Jednak jeśli zabraniamy zwracać uwagę, zabrońmy też pisania z "bykami" Naprawdę pisownia niektórych Wizażanek woła o pomstę do nieba! Że juz nie powiem o kropkach i przecinkach - aby wypowiedź była wogóle czytelna.

To jest jakby nie było nasz język, czy większość z nas nie umie się nim posługiwać, a my zamiast cos z tym robić popieramy to????

Skoro zwracanie uwagi grozi banem, to niech też takim banem grozi zaśmiecanie forum postami poprawnymi inaczej! ( i nie chodzi mi o jakiegos byka, który sie gdzies tam wdarł komus raz kiedyś)

Tłumaczenie, ze ktos jest dysortografikiem mnie nie przekonuje, proszę sobie posta wrzucić do np. Worda i on poprawi byczki. To jest czyste lenistwo, ignorancja i brak szacunku dla osób, które te posty później czytają!
Wstydzić sie mają osoby którym błędy przeszkadzają, a te które te "byki walą" to święte krowy? Tego to ja na tym forum nigdy nie zrozumiem :/

Przepraszam za OT ale ciśnienie mi skoczyło :/
__________________



prettycow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując