Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najlepsze prostownice część IV - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-01-03, 22:52   #26
BlackDiamond01
Rozeznanie
 
Avatar BlackDiamond01
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 657
Dot.: Najlepsze prostownice część IV - wątek zbiorczy

Witam wszystkich Zajrzałam na ten wątek, ponieważ przymierzam się do kupna prostownicy. Takiej prostownicy, która będzie dobrze sprawować się na moich włosach.
Moje włosy są raczej cienkie, blond do ramion, podatne na układanie, ale tylko do momentu aż nie złapią wilgoci, potem robi się katastrofa..

Najważniejsze to aby prostownica posiadała regulację temperatury i jonizację (aby ograniczyć elektryzowanie i utratę wilgoci z włosa).

Przekopałam kilka forów i hurtowni fryzjerskich, i wyczytałam, że do moich włosów najlepsza będzie prostownica z turmalinowymi płytkami (ponoć wtedy wytwarza się naturalna ujemna jonizacja).
Znalazłam (wydaje mi się idealną do moich włosów) prostownicę firmy FOX - model Samba.
http://allegro.pl/prostownica-do-wlo...775850577.html

Ma dokładnie wszystko to co potrzebuję, do tego funkcję podczerwieni i fajne ruchome płytki. Wygląda elegancko i ma cyfrowy wyświetlacz. Przyznam, że jestem już prawie zdecydowana na zakup tylko martwi mnie, że praktycznie nigdzie nie można znaleźć opinii o produktach tej firmy.
Czy ktoś z was miał już do czynienia z tą marką i może powiedzieć coś na jej temat?
__________________

Go and catch a falling star..


BlackDiamond01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując