Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - MAŁY, ŚREDNI i DUŻY PENIS, budowa i rozmiar - wątek zbiorczy cz II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-01-06, 12:52   #1000
Koralowa97
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 41
Dot.: MAŁY, ŚREDNI i DUŻY PENIS, budowa i rozmiar - wątek zbiorczy cz II

Halo, żeby uprawiać seks z dużym penisem trzeba to rozgrywać wolno, bardzo wolno, pochwa jest rozciągliwa, trzeba ją odpowiednio przygotować do wejścia, nie może być tak ze jest trochę mokra to się wchodzi... niestety trzeba poświęcić czas by doznać przyjemność. Duży penis to tez przyjemność. Może zabrzmi to dziwnie, ale nie umiałam się więcej z facetem jak miał małego penisa i w łóżku byl straszny... zdarzył mi się raz facet który nie miał za dużego ale seks byl bardzo przyjemny. Zaś z facetami z dużymi penisami trzeba nauczyć się z nimi uprawiać seks. Mój obecny partner życiowy tez ma dużego, dla mnie to atut bo seks nie trwa 5 minut... Dobra czas zdradę jak rozluźnić pochwe. Fakt facet musi Cie nieźle podniecić to raz, ale trzeba mówić w trakcie stosunku co jest przyjemne co nie, nie można się bać mowic, wrecz trzeba, tak nie, rob tak, delikatniej, mocniej, jak się nie mówi to sorry ale przyjemności nie będzie. Druga sprawa to wibrator, tak wiem jak to brzmi co niektórzy się skrzywią, najlepszy jest taki z poziomami wibracji, trzeba też umieć używać, nie za szybko z przerwami aby nie doszło od razu do orgazmu kobiety, można rozluźnić mięśnie pochwy palcami, oczywiście delikatnie, po jednym palcu, można dołączyć język (jak kto woli).



Zasada jest jedna z dużym penisem, na samym początku powoli. Nie można się spieszyć. Także częste stosunki, systematycznie, nie od razu 5 razy dziennie, bo będzie bolec. Trzeba przyzwyczaić pochwe do rozmiaru, ona z biegiem czasu się rozciągnie, że już bolec nie będzie... i nie, żadna kobieta wtedy nie jest "roz....... ana ' ona się stanie bardziej rozciągliwa, to mięśnie, za każdym razem będzie się kurczyć do swojego rozmiaru.



Jeżeli kogoś zawstydziłam to przepraszam
Koralowa97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując