Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-07-07, 08:00   #4047
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Dla mnie takie spodnie wyglądają kompletnie działkowo i wyjazdowo-wakacyjnie, a nie jako ubranie do pracy, jaka by ona nie była.
Ja bym ich osobiście nigdzie nie nosiła, oprócz do pielenia ogródka, gdybym posiadała, więc może mam też zaburzoną opinię. Dlatego też napisałam o własnych obserwacjach - że nikt w moim biurze nie nosi takich spodni w żaden dzień tygodnia i na żadną okazję. Nie mamy ani dress code'u, ani bezpośredniego kontaktu z klientem.

---------- Dopisano o 09:00 ---------- Poprzedni post napisano o 08:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Ineess1109 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny może Wy mi pomożecie bo chyba oszaleje kupiłam sukienkę: góra różowa, dół szary. Kupiłam szare szpilki i prawdopodobnie będę miała szare bolero. Czy będzie pasowała różowa torebka ? Dodam zdjęcie, będzie łatwiej ewentualnie jakie dodatki byście założyły i biżuterię ?
Ja bym kupiła inną torebkę niż różowa, zwłaszcza że pewnie myślisz o pastelowym różu. Będzie zbyt mdło.
Może granatowa albo żółta?
To szare bolerko też mi się różnie widzi z szarymi butami i szarą sukienką. Uważaj, żeby nie mieć na sobie 3 róznych odcieni szarości, co latwo się może zdarzyć. Bo będzie to wyglądać średnio.
Co do biżuterii - delikatna, może perełki w uszy, a jak nie to jakieś drobne, srebrne czy złote - obojętne, zależy bardziej od Twojej urody, do tych kolorów i złoto, i srebro będą pasować.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora