Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - desperacjo szukam podkładu... tylko jakiego?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-05-21, 08:13   #2
czarnulka80
Rozeznanie
 
Avatar czarnulka80
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 540
Dot.: desperacjo szukam podkładu... tylko jakiego?

witaj

Akurat tak sie zdarza ze podkladow mam pelno i jestem najbardziej zadowlona z dwoch jeden uzywam na codzien a drugi na wyjscia .Mam cere mieszana -tlusta w strefie T.
Mialam dream matt mouse ibylam srednio zadowolona ,natomiast moim faworytem jest

Max factoe lasting perfomance -kolor 105 -soft beige-cieply odcien bezu leciutko wpada w zolc ,doskonale kryje wszelkie zaczerwieniania ,krostki tylko troche gorzej z trwaloscia ,nie swiecie sie po nim nic wtym stylu ale 3-4 godziny i juz go nie ma niestety ...dlatego jest to podklad ktory uzywm na codzien

natomiast moge ci polecic Estee lauder double wear ,super kryje ,matowi,mam dwa odcienie fresco i out door beige na lato ,a zadzwiajaca jest trwalosc bo trzyma sie 12 bitych godzin tylko cena w granicach 130-150 zl -ale jak to sie mowi tanio kupisz ,2 razy kupisz ja kiedys kupowalam tanie jakosmetyki i nie bylam znich zadowlona wiec teraz wole czasem odlozyc kupic cos lepszego(nie koniecznie drozszego) jest kwc i duzo mi pomaga.
czarnulka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując