Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Uoga Uoga z bursztynem
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-02-08, 06:13   #35
201607231711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 958
Dot.: Kosmetyki mineralne Uoga Uoga z bursztynem

Po wczoraj mogę sie już wypowiedzieć . Podkład bardzo kremowy, nie pozostawia pudrowego efektu, krycie dobre, można stopniować. Zuzylam go mniej niż AM. Pyli mniej niż EDM. Trwałość dobra, około 22 był lekko starty na żuchwie (od szalika). Przy nosie został na miejscu. Nie zważył sie, a miałam z tym problem z Sephorowyn minerałem w kompakcie i czasami z AM. Przypomina mi troche pixie, ale to moje subiektywne odczucie. Kolor sie ładnie wtapia. Mat utrzymuje sie przez 4-5 godzin, więcej nie wynagam i nie wierze w matujące w pełni podkłady , które działają a jeśli rzeczywiście działają to nie wierze w to, ze nie szkodzą dlatego stawiam na naturalny efekt, błyszczyalam sie, ale nie jak oblana olejem. ;-)
Nałożyłam go pod lekki krem rokitnikowy , cerę mam mieszana, suche atopowe policzki. Strefa T rożnie albo odwodniona i przetłuszczająca albo normalna z lekkim blyszczeniem. Bardzo duża skłonność do podrażnień ostatnio i mała do zapychania.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
201607231711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując