Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Uoga Uoga z bursztynem
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-22, 17:11   #54
201607231711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 958
Dot.: Kosmetyki mineralne Uoga Uoga z bursztynem

Cytat:
Napisane przez Alexzus Pokaż wiadomość
Szkoda że big jest taki drogi Ale skoro mają być lepsze to lepiej, by były droższe..
Ostatnio próbowałam z neauty i mi się bardzo nie sprawdziły.. Mam 3 próbki które siedzą i nie mam komu ich odsprzedać.. (3 sie juz pozbyłam) szkoda tego zachodu mi było. Zerowe krycie, wysuszają mi buzie, podkreślają nierówności w okropny sposób. Już bym się na te uoga zdecydowała, przetestować próbki, cena by ta sama wyszła no ale wtedy jeszcze nic o tej marce nie wiedziałam. Bo mówicie że kremowe, i b dobrze kryją.. Właśnie tego mi potrzeba, ale nie mogę się teraz skusić - Kupiłam właśnie biga AM i nigdy nie byłam tak zadowolona, bo krycie jest rewelacyjne tylko dotychczas miałam problem z odcieniem i wydawało mi się, że powodował wypryski.
(wyobraźcie sobie, że mój idealny odcień powstaje jak mieszam golden fairest i korektor light, ten zielonkawy.. kupkę goldena i dosłownie parę okruchów zielonego lighta.. Inaczej, sam golden fairest tworzy zbyt ciemną maskę.)
Żadnych wyprysków już raczej nie powoduje, tak że jest teraz ok.

Powiedzcie mi, jak porównywalne jest krycie między tymi Uoga Uoga a Annabelle? Załóżmy, że AM ma 10. Jak już tu ktoś powiedział - Amilie 4 a ja dodam od siebie Neauty 5,5 pkt.

Cieżko mi ocenić. Uoga uoga nakładam duzo mniej niż AM. Myśle, ze porównywalne w moim przypadku, albo cos koło 8,9.

Miałaś kryjąca formule z AM? Według mnie matujące kryją tak samo, a nie zapychają tak


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
201607231711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując