Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-03-24, 21:20   #9
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Cytat:
Napisane przez dziunkowa Pokaż wiadomość

[/COLOR]Ja bym się znowu kłócila z tym ze bieganie jest tanie


Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
dziunkowa, może być tanie [emoji14] ale apetyt rośnie w miarę jedzenia hehe
Ja już trochę na to hobby wydałam, ale są droższe. Góry więcej kosztują [emoji14]
Melduję wykonanie zadania Było cudownie, wspaniale, och i ach Czas znacznie lepszy niż zakładałam, najpierw się ustawiłam na 2:1o, ale biegłam szybciej i wyszło ostatecznie 2:04:37 z czego jestem bardzo, bardzo zadowolona. Mogłam nawet pocisnąć mocniej, ale że to pierwszy taki długi bieg w moim życiu to biegłam dość spokojnie. Na 15 km był podbieg, który ludziom sprawiał problemy a mnie ucieszył bo lubię podbiegi i w sumie od tych 15 km jeszcze przyspieszałam. Chcę jeszczeeeeeee


Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
dzięki ja poza Polską raczej biegać nie zamierzam no ale zobaczymy.
Dziewczyny które mają za sobą maratony, jak długo się przygotowywałyscie? czy z mojego poziomu jestem w stanie przez pół roku się przygotować żeby przebiec? Dodam, że na tym półmaratonie nie miałam raczej słabszych momentów, biegłam dość równo i bezproblemowo, nie zmęczyłam się też jakoś strasznie. Bo myślę żeby iść za ciosem i zapisać się na maraton w październiku.


Cytat:
Napisane przez carmen_20 Pokaż wiadomość
Gratulacje ! Jeśli ktoś chce pobiegać rekreacyjnie po parku to bieganie jest bardzo tanie. Para butów, komplet ubrań, endomondo w telefonie. Gorzej jak się człowiek wkreci [emoji23] Majątek wydałam na różne biegi, wyjazdy. Swego czasu zdarzało mi sie biegać w zawodach 2 razy w miesiącu, często były to dalsze wyjazdy np. w góry z noclegiem. A przygotowanie do ultra to już w ogóle do tanich nie należy, trzeba mieć wszystko dopięte. Pakiet, noclegi, dojazd, dobre buty, plecak z bukłakiem, pas, żele, itp. Itd

Ale wiecie co, nie żałuję ani złotówki wydanej na bieganie, bo ilu świetnych ludzi poznałam dzieki temu i ile pieknych miejsc zobaczyłam to moje [emoji7]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja nie wydaje dużo w porównaniu z innymi ale i tak uważam, że nie jest to najtańszy sport. Kupuje tylko to, co jest niezbędne. Nie mam tony ciuchów do biegania jak niektórzy. Mimo tolego również nie żałuję wydanych pieniędzy na bieganie.
Ja jednak ludzi na zawodach nie poznaje, jestem chyba jakaś mało kontaktowa. Ostatnio przed samym startem byla kolejka do toi toi, to się złapałam dziewczyn, które poleciały w krzaki, ale to tylko tyle

Velika GRATULACJE!!! jeżeli czulas się dobrze i nie celujesz w czas maratonu na 3h30min, to myślę, że w pół roku dasz radę. Ważne, aby mieć dużo długich wybiegan (jedno ok. miesiąc przed startem powinno mieć 30km) i dobrze byłoby zaliczyć jeszcze jakie zawody na polmaraton.
Nie bieglam maratonu jeszcze, ale mój TZ się właśnie na zeszły październik przygotowywał. Sporo pracy przy tym Mnie na razie dłuższe dystanse nie kręcą, choć maraton zaczyna mi się w głowie rodzic powoli. Myślę, że najszybciej za 2 lata. Tylko na pewno ambicja mi nie pozwoli i będę się szykować na konkretny czas. Teraz jednak skupiam się na mojej kochanej dyszce

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując