Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy grudniowe 2019 ❤ - część 3.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-09-18, 09:41   #1822
Ivi56
Rozeznanie
 
Avatar Ivi56
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 636
Dot.: Mamy grudniowe 2019 [emoji173] - część 3.

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Kurczę no wlasnie nie wiem,bo przeciez nie mozemy rozgrzewac organizmu. Zwariowac idzie... [emoji19] u mnie juz za.pozno bo sie przeziębienie rozhulalo na dobre, stracilam glos a z przestworzy bierze mi sie morze gestej przezroczystej wydzieliny. Chyba zatoki [emoji31]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Nie wiem co zwykle robisz bo jak mnie coś pobiera to zawsze jest to mój sposób na szybkie reagowanie wiec mój organizm wie jak reagować. [emoji848]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 09:41 ---------- Poprzedni post napisano o 09:34 ----------

Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość
Hej



Ja po wizycie... z dobrych wieści to Jasiek ma 1,5 kg, chociaż nie wiem czy to dobrze bo lekarz stwierdził, że za dużo jak na ten tydzień ciąży. Przez to mam do powtórki jednak krzywą cukrową. Szyjka prawie 5 cm, ostatnio było 4 cm to nie wiem czy możliwe że się tak wydłużyła czy źle mierzy Łożysko ok. No i tyle pozytywnego.



USG 3 trymestru nie było, bo wg niego to 29+4 to za wcześnie żeby robić i zrobi za miesiąc gdzie już będzie 33+4 czyli wg wytycznych za późno, no ale on przecież jest namądrzejszy i wie lepiej.



Termin porodu cały czas gadał, że 30.11 a teraz wrócił nagle do 9.12, wypierając się że mówił wcześniej coś innego i tym terminem się sugerując Jasiek jest wagowo do przodu o 3 tygodnie, szybko się kapnął nie ma co...



Ogólnie po wizycie jestem wkur.... i tyle z tego :/

Jak krzywa wyjdzie źle to zamiast wysłać mnie do diabetologa to mnie chce kłaść do szpitala na Karową na 4 dni wg niego tam mam potem rodzić skoro mnie tam położy, a nie na żadną Żelazną :/



Wysłała mnie też ponownie do innego ginekologa na USG, więc to w sumie jeden plus bo to jakiś dobry ultrasonografista to mi zrobi już to USG 3 trymestru pewnie i chociaż tu będę spokojna, że wszystko sprawdzi.



Wg męża to ja przesadzam, twierdzi że fakt lekarz specyficzny ale chociaż wszystko sprawdza i nie olewa.

Tylko ja mam inne wrażenie, jakby się gubił w tych USG i nie ogarniał co dalej









Współczuje... ja w czerwcu w największe upały się męczyłam z gardłem i kaszlem prawie 3 tygodnie.

To co brałam to te tabletki emskie na odksztuszanie, tabletki Isla do ssania, zrobiłam syrop z cebuli i psiukałam Tantum Verde no i płukałam gardło. Nie pocieszę, ale nic mi nie uśmierzało bólu


Mój ma podobna wagę i lekarz powiedział, ze w porządku, dzieciaczki różnie rosną. Powtarzałam krzywa i wyszła idealnie, wiec jest to normalny przyrost. Po wczorajszym USG 3 trymestru wszystko w normie, wiec myśle, ze nie masz się co stresować [emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ivi56 jest offline Zgłoś do moderatora